Hakkımızda

Üretim ve montaj hatlarında, çevrim suresi iyileştirmelerine, maliyetlere ve proje terminlerine odaklanmış tecrübeli ekibimizle müşterilerimize ölçülebilir dolayısıyla kontrol edilebilir net süreçler planlıyor, tasarlıyor ve üretiyoruz.
01

Yüksek Enerji

Müşterimizin imalat süreçlerini öncelikle iyi analiz ediyor ve en uygun metotları kullanarak en basit olanı planlıyoruz.


Daha Fazla
02

Yeni Teknoloji

Proseslerde oluşabilecek aksaklıklar için senaryolarımızı üretim süreçlerinde uygulanabilir metotlar ile kurguluyoruz.


Daha Fazla
03

Güçlü Kadro

Endüstrinin dönüşüm sürecinde disiplinler arası uyumu optimize ederek dijitalleşme ortamının karmaşık üretim senaryolarını çözümlüyoruz.

Daha Fazla

Bizim hikayemiz

Biz Kimiz?

Netrob, global otomotiv ve yan sanayi sektöründe başarıyı hedefleyen bir şirkettir. Büyük OEM ve Son Kullanıcı firmalarına uçtan uca endüstriyel otomasyon sistemleri ve çözümleri, robotik hatlar, fikstürler ve konveyör sistemleri sunmaktadır.Dünya çapında “üretim için endüstriyel zeka” fikri ile yoluna devam etmektedir. Tasarım odaklı yaklaşımlarımız, müşterilerimizin beklentilerini karşılamakta ve özellikle otomotiv, beyaz eşya, tekstil ve tier 1 üreticileri ve birçok endüstriyel sektör için sürekli sistem-tedarikçi ortaklığına katkıda bulunmaktadır.

Netrob’un temel yetkinliği, müşterilerin talebine göre tasarımdan üretime kadar yeni sistemler geliştirmek için gerekli teknik donanıma, bilgi birikimine ve deneyimli kadroya sahip olmasıdır.
Yarının dünyası için çalışıyoruz.

İnsan odaklı düşünüyor, insan odaklı çalışıyor, insan odaklı üretiyoruz..

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

23
YILLIK TECRÜBE
37
PERSONEL
42
PROJE
42
MUTLU MÜŞTERİ

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi alabilmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşın.

Account details will be confirmed via email.